
Screny new klienta!!.... |
| GoDBialy | 01.12.2010 16:17:43 |
Grupa: Moderator Posty: 120 #611679 Od: 2010-5-15 | NA officjalnej wersji naszego server Bd Taki klient !! [/url]P.S Jeszcze bd Zmieniał ikone i Nazwę Z WODBO NA DBWL CZy DBWLegend ;] |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |