Screny new klienta!!
....
NA officjalnej wersji naszego server Bd Taki klient !!
[img]
[/img]
P.S Jeszcze bd Zmieniał ikone i Nazwę Z WODBO NA DBWL CZy DBWLegend ;]
PRZEJD NA FORUM