Screny new klienta!!
....
NA officjalnej wersji naszego server Bd Taki klient !!


[img][/img]




P.S Jeszcze bd Zmieniał ikone i Nazwę Z WODBO NA DBWL CZy DBWLegend ;]


  PRZEJD NA FORUM