
Nowy TransJest Mozliwosc? |
| Wendet | 24.09.2010 19:28:35 |
| Grupa: Użytkownik Posty: 2 #580638 Od: 2010-9-24 | jest mozliwosc zrobienia nowych transow juz jest ssj5 a jakies nowy kiedys beda |
| GoDBialy | 25.09.2010 20:16:09 |
Grupa: Moderator Posty: 120 #581002 Od: 2010-5-15 | Bede niedlugo probowal robic nowe ale nie jest to pewnie powodzeniem ! i nie ten dzial !! |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |