
Mapka |
| Xionc | 26.11.2010 17:59:14 |
| Grupa: Użytkownik Posty: 1 #609348 Od: 2010-11-26 | Mi się ten pomysł podoba. Może Gmowie i God zacznie mnie widzieć z tej lepszej strony. Pozdrawiam Z gry Xionc. |
| GoDBialy | 26.11.2010 21:18:31 |
Grupa: Moderator Posty: 120 #609497 Od: 2010-5-15 | Shadow A jaki np exp by byl na tej mapie ??!! X ile ? |
| SHaDoW | 27.11.2010 08:48:47 |
Grupa: Użytkownik Posty: 3 #609639 Od: 2010-11-26 | Zamknij I Usun Temat. _________________ Nie Ma Obrony Nie Do Pokonania , Sa Jednak Armie Nie Do Zatrzymania. Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie. - William Shakespeare Mądry człowiek nie opłakuje przegranej, lecz żywo szuka sposobu, jak wyleczyć odniesione rany. — William Shakespeare |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |