Podanie na Tutora
Podanie na Tutora
Jezu jakie wy Nie ogary jesteście ... Soolek na GM!!! xd Ładnie byś wyglądał jako [GM] Soolek ; ]
A tak do Tematu ,jednak zdawało mi się ,Nic nie pomagasz ,na Noob charze cię śledziłem i Wywiady Były ;;
PRZEJDŹ NA FORUM