| Podanie na GM |
| Pablo buhaha co już się popłakałeś ,bo zabiłem cię Noob charem -.- co ma 800lvl? Gz ,a Ty pomagasz? Właśnie widzę Chyba tylko na noob charze bijąc innych... A tak wgl. Daj dowody ,że biję Lov to wtedy pogadamy ,bo jak na razie to tylko ośmieszasz się ;> I tak nie dostanę GM ,bo to wiadome jest ,bo niestety GM dostają Tylko rl Białego ,lub ci co dadzą coś z dbv ,albo SmS... >>>Trudno. |