Podanie na GM
Twój post jest dla mnie śmieszny ,ponieważ nie ma powodu ,żebym nie był GM ,jeśli masz konkretne powody ,żebym nie Był GM to po to jest Temat ,żebyś to napisał ;] "Za dużo to nie zdrowo" - grasz na tym Serwie ? Wiesz co się dzieje ? Pewnie odpowiedź to Nie ,a ja chcę w Tym pomóc i podkreślam POMÓC ,ale także Nie muszę mieć Takiej pozycji ,Nie będziemy płakać ^^

Pzdr Snikers


  PRZEJDŹ NA FORUM