| Podanie na GM |
| Twój post jest dla mnie śmieszny ,ponieważ nie ma powodu ,żebym nie był GM ,jeśli masz konkretne powody ,żebym nie Był GM to po to jest Temat ,żebyś to napisał ;] "Za dużo to nie zdrowo" - grasz na tym Serwie ? Wiesz co się dzieje ? Pewnie odpowiedź to Nie ,a ja chcę w Tym pomóc i podkreślam POMÓC ,ale także Nie muszę mieć Takiej pozycji ,Nie będziemy płakać ^^ Pzdr Snikers |