Pogaduchy
Załorzyłem ten temat ponieważ server jest off ! a temat będzie służył by sobie pogadac o servie i nie tylko ! możecie zadawać mi tu pytania będę próbować jak najszybciej odpisywać ! lub zwyczajnie ze sobš gadać ;]


  PRZEJD NA FORUM