Co sie dzieje z tym servem?!
bo wlasnie dzis wieczorem sobie zrobilem kontopan zielony ale pogralem tylko 5 min. bo potem mnie wywalilo i od tego czasu mi pisze server temporarly closedporuszony


  PRZEJD NA FORUM